Dobrý den milí maturanti,

jsme rádi, že jste se na nás obrátili se zájmem u nás v klubu uspořádat Váš maturitní mazec. Než se s každou třídou domlouvat na detailech, připravili jsme pro Vás kompletní prezentaci, jak to u nás chodí.

Začneme asi tím nejzásadnějším, a to je pronájem prostor. Chápeme, že pronájmy sálů na maturitní ples jsou v řádech desítek tisíc, proto nabízíme pro maturitní mazce, pronájem prostor ZDARMA. Slovy Horsta Fuchse „Není to skvělé? Je to skvělé.“ Co se týká samotného průběhu večera, klub na maturitní mazce otevíráme o půlnoci. Váš mazec bereme jako uzavřenou společnost.

Vstup

Maturanti u nás mají vymezený prostor, kam smějí jen oni, tzv. Premium Lounge. Dle Vašeho rozhodnutí lze přístup umožnit pouze maturantům, případně si každý maturant může pozvat jeden doprovod. Vstup je umožněn na základě speciálních ID pásek. Tyto pásky nedáváme po zkušenostech dopředu, už z důvodu toho, že se stávalo, že maturanti pásek nechali doma, nebo jim ho odvezli rodiče po maturáku spolu s dalšími věcmi domů. Proto preferujeme vytvoření VIP listu, kde si sepíšete jmenný seznam všech maturantů a osob, kteří budou mít vstup do tohoto prostoru. Všichni ostatní mají vstup zdarma na základě předložení vstupenky z maturitního plesu. Prosím tedy ať moderátor v průběhu večera, upozorňuje ať návštěvníci nevyhazují vstupenky, popřípadě dát zmínku na vstup nebo do maturitních novin. Dále je možné dodat druhý seznam tzv. Guest list, kde jsou ostatní lidé, kteří nemají vstupenku z maturitního plesu, například choreografka, video kameramani, moderátor, sponzoři atd.

Nezapomínejte napsat na VIP list Vaši třídní s doprovodem (Zde není potřeba název doprovodu) stačí napsat „jméno třídní učitelky + 1″. Ze slušnosti nezapomínejte oslovit celý Váš učitelský sbor (včetně ředitele/ky školy), budete je ještě na konci jara potřebovat. To, že Vám řeknou, že nepřijdou neznamená, že není slušností je pozvat na maturitní mazec. Na Vašem maturáku se cinknou a přijdou, nejednou se tak stalo. Vstup na mazec je možný i osobám mladší 18 let. Kapacita prostoru pro maturanty je 45 míst na sezení, celková kapacita klubu je 250 lidí. Počítejte s tím, že 1/3 vždy venku kouří.

Vzory ke stažení

VIP list
Maturanti + doprovod

Guest list
Ostatní

Alkohol

jelikož máte jako maturanti vlastní prostor nad tanečním parketem s výhledem na celý klub, kam můžete jen Vy a který je hlídaný security, tak si u nás objednáte celé lahve alkoholu, které Vám připravíme do tohoto prostoru spolu se skleničkami a ledem. Tím se stáváte samostatnou jednotkou a my se na barech můžeme věnovat vašim hostům, kteří dorazí. Bylo tu pár maturáků, kteří chtěli bugget na bar – my tenhle druh nepodporujeme už z více faktů. Bary budou zbytečně zahlcené, takže vy jakožto hvězdy večera musíte zbytečně čekat, než Vás někdo obslouží. Dále někdo ze třídy pak může napájet na baru svoji skupinu kamarádů a tím se Váš bugget rychle vyčerpá bez jakékoliv kontroly. Pro Váš přehled ohledně celkového počtu lahví je vhodnější tedy tato varianta. Není problém v průběhu večera jakoukoliv láhev dokoupit, obsluha baru je Vám plně k dispozici. Limit pro přeobjednání lahví je minimálně ve výši 15tis Kč. Pokud by lahve zbyli můžete si je samozřejmě vzít s sebou domů po samotné mazci. Nápojový lístek naleznete níže, pokud nenajdete alkohol v Bottle service, který by Vám vyhovoval, ale máme ho v nabídce – není problém udělat z něj bottle service (např. Tequila, Malibu, Pivo, atd.)

Dj

Dalším důležitým bodem maturitního mazce je hudba. Máme zkušenosti, že není potřeba Dj – maturanty to stojí zbytečně moc peněz a jedná se jen o pár hodin. Z našich zkušeností máme kladné ohlasy na to, že si třída připraví svůj vlastní playlist přes aplikaci Spotify nebo Apple Music, který pak hraje po celou dobu akce. Koneckonců je to vaše kalba, takže by měli hrát především Vaše písničky. Předchází se tomu, že nějaký host bude obtěžovat Dj, že chce zahrát svojí písničku. Ohledně playlistu, nezapomínejte že to má být párty – takže je dobré se vyhnout rapovým songům, kde se spíš povídá než zpívá. Jako klub máme připravený playlist písniček, u kterých víme, že fungují na tento typ akce. Jsou zde songy které by Vás třeba při sestavování playlistu nenapadli (odkaz na tento playlist níže). Berte to jako inspiraci. Klub je oficiálně otevřen do 5:00, prodloužení akce je možné v případě počtu návštěvníků (tzn. posledních přeživších není důvodem k prodloužení otevírací doby klubu). Ani v tomto případě se nic za pronájem nedoplácí.

Platby

Jelikož nemáme nájem, tak bereme jako závaznou objednávku uhrazení láhví, která musí být uhrazena minimálně týden před maturitním plesem formou bankovního převodu. Na základě přijaté platby Vám bude následně vystaven doklad o předplacení lahví do prostoru pro maturanty a platné reservaci prostor pro Váš maturitní mazec.

Samotný playlist spolu s VIP & Guest listem stačí poslat minimálně dva dny před maturitním plesem. Všechny tyto věci je vždy lepší řešit raději dříve. V týdnu Vašeho maturitního plesu budete mít triliardu jiných věcí na řešení.

Objednávka
Potvrzení objednávky

Samotný playlist spolu s VIP & Guest listem stačí poslat minimálně dva dny před maturitním plesem. Všechny tyto věci je vždy lepší řešit raději dříve. V týdnu Vašeho maturitního plesu budete mít triliardu jiných věcí na řešení.

Ostatní ustanovení

– Hledáte prostory pro natačení Vašeho intra nebo focení fotek? Máte-li u nás mazec náš klub je Vám v tomto ohledu plně k dispozici.

– Nevíte jak to u nás vypadá, nikdy jste u nás nebyli a fotky Vám nestačí? Stačí si domluvit prohlídku klubu a my Vám rádi ukážeme jak to u nás vypadá a popřípadě probereme i další Vaše otázky.

– Reservace je závazná, z důvodu plánování dalších akcí v klubu. To s sebou nese sankce za zrušení mazce. Zrušení do 14 dní před mazcem 2000,-Kč / zrušení 14 dní před mazcem 4500,-Kč.

V případě jakýchkoliv dotazů se na nás můžete telefonicky obrátit.

Pavel Wolf
manager clubu
+420 773 595 270
wolf.pavel@pantheonclub.cz

Registrační formulář