Music club Pantheon je ojedinělý koncept hudebního klubu v Plzni. První návštěvníci navštívili klub v září roku 2012. Samotný klub zaujme především svojí rozmanitostí a výjimečným interiérem na kterém se podílel český návrhář Josef Klír. Klub se nachází v širším centru města Plzně a je dostupný u ulic Anglické nábřeží a Prokopova ulice. Najdete zde základní hudební scény ve dvou výškových úrovních, VIP lounge ve třetím patře klubu s nádherným výhledem na řeku a noční Plzeň, Skybox s vlastním barem a výhledem na hlavní scénu, venkovní zahradu s posezením a barem, terasu nad řekou. Klub může být otevřen jako celek, nebo může být rozdělen na dva spolu nezávislé podniky každý s vlastním vstupem.

Pořádáme akce všech hudebních žánrů, od Drum and Bass, EDM, Rocku či Oldies. Spodní část klubu je často využívána k pořádání živých koncertů. V music clubu Pantheon Plzeň měl například koncert finalista britského X-Factoru Danyl Johnson, Dara Rolins, Majk Spirit, Rytmus, Ben Cristovao a mnoho dalších českých a slovenských interpretů. Oficiální tváří a ambasadorkou music clubu Pantheon je od jeho otevření česko-slovenská modelka a Miss Slovensko 1999 paní Andrea Verešová. Mezi zahraniční hvězdy, které navštívili klub se řadí již výše zmiňovaný finalista X-Factor Velká Británie, švédský zpěvák, skladatel a producent Michael Ekberg známější pod jménem AronChupa, nebo další brit – youtuber, iluzionista Julius Dein. Klub se stal i kulisou v několika českých celovečerních filmech například Prvok, Šampón, Tečka a Karel z dílny režiséra Patrika Hartla, nebo romantický příběh s písničkami Michala Davida Decibely lásky.

Kvalitní hudební a světelné vybavení klubu vám ve spojení se známými DJ a různorodým programem připraví krásný a nezapomenutelný večer. Klub je také poměrně dosti vyhledávaným podnikem pro Rozlučky se svobodou, mazce nebo firemní večírky.

Main Stage

Tzv. Hlavní scéna byla koncipována především jako taneční prostor s dvouúrovňovým tanečním parketem a designovým barem přesahujícím délku 20 metrů. Ti nejlepší DJ´s Vám zde zahrají aktuální hity taneční muziky, a můžete si zde vychutnat i plno živých koncertů. Ze scény je vidět do Skyboxu umístěného nad hlavní scénou.

Club Stage

Velmi atraktivní interiér s „retro“ prosklením ze dvou stran. Prostor je laděn do více clubového stylu – najdete zde boxy se 70 místy k sezení v příjemných sametových sedačkách. Sezení je koncipováno tak, že si můžete vybrat klidnější Premium Lounge, či rušnější zónu podle Vašeho výběru. Velký bar i příjemná obsluha Vám zajistí nerušený zážitek. Tato scény má přímý vchod do zahrady, která především v letních měsících umožňuje zajímavou změnu.

VIP floor

Chcete oslnit svoji přítelkyni nebo si jen popovídat s kamarády? Designově vytříbený VIP lounge s výhledem na noční Plzeň je přesně prostor pro Vás. Intimitu Vám zajistí i limitace tohoto prostoru – VIP lounge je určen pouze pro cca 80 lidí.

Premium Lounge

Otevřený prostor přímo nad tanečním parketem Club Stage. Tento prostor je vhodný pro vetší skupiny návštěvníků, kteří chtějí být u sebe. Celý prostor je koncipován do 4 boxů – kde 2 boxy jsou pro 10-15 osob a další dva jsou kapacitně 6 osob. Celá nástavba působí spolu s výhledem velice reprezentativně. Pro větší komfort je striktně omezena kapacita tohoto prostoru.

Sky box

Hledáte-li větší klid, ale stále chcete mít přehled o dění na hlavní Dance Stage, doporučujeme Vám navštívit Dance Lounge. Tato lounge umístěná na balkónu nad hlavní scénou nabízí výhled na dění a atmosféru v klubu, ale zároveň soukromí a prostor k popovídání. Dominantou prostoru je designový bar s širokou nabídkou nápojů. Samozřejmostí je vytříbený servis a příjemná atmosféra. Dance Lounge má stejně jako VIP Premium Lounge omezenou kapacitu.